8. října 2020

1. liga Žilina, 1. kolo

Macháček Josef

​Bowling Academy junioři se vytáhli v 1. lize Žilina

V Žilině se nám v úterý 6.10.2020 rozjela i 1. liga. Samotní hráči už se nemohli dočkat, jaké souboje je čekají. V 1. lize nastoupili proti sobě týmy Koľko Kolkov, Kofola Team, Bowling Academy junioři, Bowling Academy a Elír. Na dnešní kolo se z důvodu koronaviru nedostavil tým MSK. Doufáme, že se příště už všichni potkáme.

Jak se dalo očekávat, šlágrem kola byl zápas mezi Bowling Academy a Bowling Academy junioři. Tento zápas skončil rozdílem jednoho bodu. Vítězstvím Bowling Academy s výsledkem 524:523 a poměrem bodů 4:1. I přesto patří týmu Bowling Academy junioři první místo v tabulce s 20 body. Druhou příčku obsadil tým Bowling Academy s 17,5 body. Na třetím místě s 15 body je Kofola Team. Dnes se moc nedařilo mistrům z poslední sezóny Koľko Kolkov, kteří dne získali pouze 8,5 bodu. Ale říkali, že budou pomalu útočit ze zadních pozic. Tak uvidíme, jak to dopadne.

Největší dravec byl dnes mezi hráči David Štefánik (Bowling Academy jun.). Podařilo se mu porazit všechny soupeře a získal tak plný počet bodů. V nejvyšší náhozy patřili hráčům z týmu Elir. Věře Švíkové za a Marianu Prašilovi za 243. Na prvním místě mezi jednotlivci je také Marian Prašil s průměrem 198,33.

Další kolo se odehraje v úterý 20.10.2020 v 18:30 hodin. Těšíme se na Vás.