Výběr ligy:

1. liga B SM

12. dubna 2018

1. liga B (SM), 4. kolo

Kala Rostislav

​NO NAME vyhrává skupinu.

Tak již známe kdo si to rozdá o titul a kdo o udržení. Tady vítězi nováček NO NAME 79b na druhem místě Kemenangan 74,5b třetí místo udržel Formprojekt 60,5 a protože v druhé skupině byl čtvrtý lepší víme že Málka 57b bude hrát o titul a tady čtvrtý SOKSTAR 53 čekají boje o udržení, stejně tak pata Elektrownia Rybnik 51,5 šestí Kelímci 51 a sedmy SK CNC Produkt A 50,5b je vidět že rozdíly byli minimální tak se máme na co těšit.

Něco málo ze statistik nejvyšší nához družstva měl SOKSTAR hrací den vyhrál Kemenangan o skóre před NO NAME. V jednotlivcích měl nejvyšší nához Evžen Marek, nejvyšší průměr Rostislav Kala a byl nejlepší i celkově. V ženách dnes i celkově vévodila Anna Stromšíková.

Rozhodující boje se hrají 23 a 24 dubna Ostrava SKY a 21 a 22 května FM JADRAN v pondělí o udržení v utery o titul

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Kemenangan
6
3384
564,00
22,0
NO NAME
6
3159
510,50
22,0
3.
SOKSTAR
6
3055
509,17
18,0
4.
Elektrownia Rybnik
6
3026
504,33
13,0
5.
Kelímci
6
3015
502,50
12,0
6.
Formprojekt
6
2942
489,00
9,0
SK CNC Produkt A
6
2894
482,33
9,0

Zápasy kola

Elektrownia Rybnik
477
4,0
:
1,0
437
SOKSTAR
134
0,0
:
1,0
142
144
1,0
:
0,0
125
199
1,0
:
0,0
170
SK CNC Produkt A
481
1,0
:
4,0
590
Kemenangan
140
0,0
:
1,0
182
189
1,0
:
0,0
173
152
0,0
:
1,0
235
Kelímci
456
0,0
:
5,0
525
NO NAME
128
0,0
:
1,0
158
162
0,0
:
1,0
182
166
0,0
:
1,0
185
SOKSTAR
478
4,0
:
1,0
472
Kelímci
135
0,0
:
1,0
150
177
1,0
:
0,0
175
166
1,0
:
0,0
147
NO NAME
543
4,0
:
1,0
498
Formprojekt
189
1,0
:
0,0
129
175
1,0
:
0,0
168
179
0,0
:
1,0
201
Kemenangan
571
4,0
:
1,0
527
Elektrownia Rybnik
178
0,0
:
1,0
195
203
1,0
:
0,0
156
190
1,0
:
0,0
176
Kelímci
487
0,0
:
5,0
546
Kemenangan
191
0,0
:
1,0
204
140
0,0
:
1,0
172
156
0,0
:
1,0
170
Elektrownia Rybnik
483
1,0
:
4,0
490
SK CNC Produkt A
147
0,0
:
1,0
157
124
0,0
:
1,0
175
212
1,0
:
0,0
158
Formprojekt
507
1,0
:
4,0
521
SOKSTAR
152
0,0
:
1,0
168
144
0,0
:
1,0
192
211
1,0
:
0,0
161
Kemenangan
547
4,0
:
1,0
484
Formprojekt
142
0,0
:
1,0
174
198
1,0
:
0,0
156
207
1,0
:
0,0
154
SOKSTAR
503
1,0
:
4,0
529
NO NAME
163
1,0
:
0,0
148
191
0,0
:
1,0
207
149
0,0
:
1,0
174
SK CNC Produkt A
512
2,0
:
3,0
515
Kelímci
183
1,0
:
0,0
180
161
0,0
:
1,0
169
168
1,0
:
0,0
166
Formprojekt
571
5,0
:
0,0
478
SK CNC Produkt A
180
1,0
:
0,0
165
193
1,0
:
0,0
158
198
1,0
:
0,0
155
Kelímci
532
4,0
:
1,0
501
Elektrownia Rybnik
175
0,0
:
1,0
190
177
1,0
:
0,0
136
180
1,0
:
0,0
175
NO NAME
525
1,0
:
4,0
546
Kemenangan
172
1,0
:
0,0
169
170
0,0
:
1,0
188
183
0,0
:
1,0
189
SK CNC Produkt A
446
1,0
:
4,0
486
NO NAME
164
0,0
:
1,0
175
108
0,0
:
1,0
157
174
1,0
:
0,0
154
Kemenangan
584
1,0
:
4,0
608
SOKSTAR
148
0,0
:
1,0
187
204
0,0
:
1,0
246
232
1,0
:
0,0
175
Elektrownia Rybnik
495
5,0
:
0,0
383
Formprojekt
143
1,0
:
0,0
131
158
1,0
:
0,0
105
194
1,0
:
0,0
147
NO NAME
551
4,0
:
1,0
543
Elektrownia Rybnik
206
1,0
:
0,0
179
181
1,0
:
0,0
180
164
0,0
:
1,0
184
Formprojekt
499
1,0
:
4,0
553
Kelímci
134
0,0
:
1,0
172
176
0,0
:
1,0
212
189
1,0
:
0,0
169
SOKSTAR
508
4,0
:
1,0
487
SK CNC Produkt A
169
1,0
:
0,0
158
192
1,0
:
0,0
139
147
0,0
:
1,0
190

Dnes se hraje

17:00
17:00
5. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
2. liga B (SM)Jadran Frýdek Místek
18:00
2. liga B (ZČ)Třemošná u Plzně
18:00
3. liga ChebBowling Svatý kříž
18:00
18:00
4. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:00
6.liga ZáběhliceNa Ovčíně
18:00
6. liga ZnojmoBowling Bar - Přímětice
18:00
18:30
6. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
18:30
19:00
1. liga B (PRG)Best Bowling Zličín
19:00
2. liga B (JČ)Campus Bowling
19:00
2. liga D (PRG)Bowling Vojkov
19:00
3. liga C (PRG)SB centrum Chodov
19:00
3. liga F (PRG)Xbowling Žižkov
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • MŠMT
  • SBL