1. liga B SM

12. dubna 2018

1. liga B (SM), 4. kolo

Kala Rostislav

​NO NAME vyhrává skupinu.

Tak již známe kdo si to rozdá o titul a kdo o udržení. Tady vítězi nováček NO NAME 79b na druhem místě Kemenangan 74,5b třetí místo udržel Formprojekt 60,5 a protože v druhé skupině byl čtvrtý lepší víme že Málka 57b bude hrát o titul a tady čtvrtý SOKSTAR 53 čekají boje o udržení, stejně tak pata Elektrownia Rybnik 51,5 šestí Kelímci 51 a sedmy SK CNC Produkt A 50,5b je vidět že rozdíly byli minimální tak se máme na co těšit.

Něco málo ze statistik nejvyšší nához družstva měl SOKSTAR hrací den vyhrál Kemenangan o skóre před NO NAME. V jednotlivcích měl nejvyšší nához Evžen Marek, nejvyšší průměr Rostislav Kala a byl nejlepší i celkově. V ženách dnes i celkově vévodila Anna Stromšíková.

Rozhodující boje se hrají 23 a 24 dubna Ostrava SKY a 21 a 22 května FM JADRAN v pondělí o udržení v utery o titul

Tabulka kola

P. Tým Zápasy Skóre Průměr Body
1. Kemenangan 6 3384 564,00 22,0
= NO NAME 6 3159 510,50 22,0
3. SOKSTAR 6 3055 509,17 18,0
4. Elektrownia Rybnik 6 3026 504,33 13,0
5. Kelímci 6 3015 502,50 12,0
6. Formprojekt 6 2942 489,00 9,0
= SK CNC Produkt A 6 2894 482,33 9,0

Zápasy kola

Elektrownia Rybnik 477
134144199
4,0
0,01,01,0
: 1,0
1,00,00,0
437
142125170
SOKSTAR
SK CNC Produkt A 481
140189152
1,0
0,01,00,0
: 4,0
1,00,01,0
590
182173235
Kemenangan
Kelímci 456
128162166
0,0
0,00,00,0
: 5,0
1,01,01,0
525
158182185
NO NAME
SOKSTAR 478
135177166
4,0
0,01,01,0
: 1,0
1,00,00,0
472
150175147
Kelímci
NO NAME 543
189175179
4,0
1,01,00,0
: 1,0
0,00,01,0
498
129168201
Formprojekt
Kemenangan 571
178203190
4,0
0,01,01,0
: 1,0
1,00,00,0
527
195156176
Elektrownia Rybnik
Kelímci 487
191140156
0,0
0,00,00,0
: 5,0
1,01,01,0
546
204172170
Kemenangan
Elektrownia Rybnik 483
147124212
1,0
0,00,01,0
: 4,0
1,01,00,0
490
157175158
SK CNC Produkt A
Formprojekt 507
152144211
1,0
0,00,01,0
: 4,0
1,01,00,0
521
168192161
SOKSTAR
Kemenangan 547
142198207
4,0
0,01,01,0
: 1,0
1,00,00,0
484
174156154
Formprojekt
SOKSTAR 503
163191149
1,0
1,00,00,0
: 4,0
0,01,01,0
529
148207174
NO NAME
SK CNC Produkt A 512
183161168
2,0
1,00,01,0
: 3,0
0,01,00,0
515
180169166
Kelímci
Formprojekt 571
180193198
5,0
1,01,01,0
: 0,0
0,00,00,0
478
165158155
SK CNC Produkt A
Kelímci 532
175177180
4,0
0,01,01,0
: 1,0
1,00,00,0
501
190136175
Elektrownia Rybnik
NO NAME 525
172170183
1,0
1,00,00,0
: 4,0
0,01,01,0
546
169188189
Kemenangan
SK CNC Produkt A 446
164108174
1,0
0,00,01,0
: 4,0
1,01,00,0
486
175157154
NO NAME
Kemenangan 584
148204232
1,0
0,00,01,0
: 4,0
1,01,00,0
608
187246175
SOKSTAR
Elektrownia Rybnik 495
143158194
5,0
1,01,01,0
: 0,0
0,00,00,0
383
131105147
Formprojekt
NO NAME 551
206181164
4,0
1,01,00,0
: 1,0
0,00,01,0
543
179180184
Elektrownia Rybnik
Formprojekt 499
134176189
1,0
0,00,01,0
: 4,0
1,01,00,0
553
172212169
Kelímci
SOKSTAR 508
169192147
4,0
1,01,00,0
: 1,0
0,00,01,0
487
158139190
SK CNC Produkt A

Dnes se hraje

17:00 4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00 1. liga o udržení St. & JMBowling Blansko
18:00 3. liga JablonecBowling Live
18:00 3. liga RokycanyBB Bowling Rokycany
18:00 3. liga TřemošnáTřemošná u Plzně
18:00 4. liga České BudějoviceCampus Bowling
18:00 4. liga Xbowling ValMezXbowling ValMez
18:30 7. liga Xbowling TišnovXbowling Tišnov
18:30 8. liga HoroměřiceAcademic - Roztoky
19:00 SBL VojkovBowling Vojkov
19:00 3. liga F (PRG)Xbowling Strašnice