Výběr ligy:

Devítková liga ValMez sk. B

Tabulka kola

p.
tým
ph
skóre
průměr
body
1.
Za řekou
5
3141
628,20
18,0
CNC Produkt
5
3059
611,80
18,0
3.
Republika
5
3059
611,80
12,0
4.
BC Valaši team
5
2916
583,20
10,0
Krocaní hněv
5
2629
525,80
10,0
6.
Barum Team
5
2768
553,60
7,0

Zápasy kola

CNC Produkt
610
4,0
:
1,0
575
Barum Team
219
1,0
:
0,0
196
194
0,0
:
1,0
204
197
1,0
:
0,0
175
Republika
667
3,0
:
2,0
648
BC Valaši team
252
1,0
:
0,0
187
222
0,0
:
1,0
231
193
0,0
:
1,0
230
Krocaní hněv
568
1,0
:
4,0
675
Za řekou
210
0,0
:
1,0
227
194
1,0
:
0,0
185
164
0,0
:
1,0
263
Republika
523
1,0
:
4,0
537
Krocaní hněv
178
0,0
:
1,0
190
173
0,0
:
1,0
186
172
1,0
:
0,0
161
BC Valaši team
606
1,0
:
4,0
691
CNC Produkt
252
1,0
:
0,0
181
174
0,0
:
1,0
288
180
0,0
:
1,0
222
Za řekou
658
3,0
:
2,0
611
Barum Team
192
0,0
:
1,0
215
188
0,0
:
1,0
223
278
1,0
:
0,0
173
Barum Team
549
0,0
:
5,0
679
Republika
168
0,0
:
1,0
200
173
0,0
:
1,0
266
208
0,0
:
1,0
213
CNC Produkt
510
1,0
:
4,0
599
Za řekou
175
0,0
:
1,0
183
169
1,0
:
0,0
150
166
0,0
:
1,0
266
BC Valaši team
599
4,0
:
1,0
579
Krocaní hněv
188
0,0
:
1,0
210
234
1,0
:
0,0
208
177
1,0
:
0,0
161
Za řekou
594
4,0
:
1,0
514
BC Valaši team
191
1,0
:
0,0
154
168
0,0
:
1,0
184
235
1,0
:
0,0
176
Krocaní hněv
467
4,0
:
1,0
461
Barum Team
155
1,0
:
0,0
152
201
1,0
:
0,0
164
111
0,0
:
1,0
145
CNC Produkt
611
4,0
:
1,0
584
Republika
170
1,0
:
0,0
165
215
0,0
:
1,0
242
226
1,0
:
0,0
177
Krocaní hněv
478
0,0
:
5,0
637
CNC Produkt
196
0,0
:
1,0
198
148
0,0
:
1,0
229
134
0,0
:
1,0
210
Za řekou
615
3,0
:
2,0
606
Republika
232
0,0
:
1,0
242
173
0,0
:
1,0
178
210
1,0
:
0,0
186
Barum Team
572
3,0
:
2,0
549
BC Valaši team
198
0,0
:
1,0
211
195
1,0
:
0,0
138
179
0,0
:
1,0
200

Dnes se hraje

17:00
4. liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A SMSKY Bowling
18:00
1. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
1. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
3. liga OlomoucBest Sportcentrum
18:00
3. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:00
4. liga KyjeXbowling Kyje
18:00
5. liga ŘíčanyBowling Vojkov
18:00
6. liga BenešovS-centrum Benešov
18:30
3. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
18:30
4. liga BrnoBowling Darts Rubín
18:30
6. liga RoztokyAcademic - Roztoky
18:30
6. liga TišnovXbowling Tišnov
19:00
1. liga A JČCampus Bowling
19:00
1. liga A PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga C PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga A PRGSB centrum Chodov
19:00
3. liga C PRGXbowling Žižkov
19:00
3. liga H PRGBowling Manta
19:00
5. liga VestecBowling centrum U Krbu
19:00
5. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
7. liga Xbowling ŽižkovXbowling Žižkov

Zítra se bude hrát

17:00
3.liga TřinecGAJA centrum Třinec
18:00
1. liga A ZČBowling Třemošná
18:00
1. liga B SMSKY Bowling
18:00
2. liga A VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga B VČBowlingzone Pardubice
18:00
2. liga C VČBowlingzone Pardubice
18:00
4. liga ValMezXbowling ValMez
18:00
5. liga ZnojmoBowlingbar Znojmo Přímětice
18:30
1. liga ŽilinaBowling Academy Žilina
19:00
19:00
1. liga B JČCampus Bowling
19:00
1. liga B PRGPraha, Na Ovčíně
19:00
2. liga D PRGXbowling Prosek
19:00
3. liga D PRGXbowling Strašnice
19:00
6. liga ZličínBest Bowling Zličín
19:15
Partneři České bowlingové ligy
  • Pivovar Svijany
  • Lion sport
  • Smarty Drink
  • Firo Tour
  • Xbowling
  • Kinect
  • M&M Reality
  • Sabe
  • Strike Shop
  • Kooperativa
  • Hlawa creative
  • Printex
  • Národní sportovní agentura
  • SBL