Statistiky a žebříčky

Liga nebo oblast 

    Typ

Průměry, ženy i muži, bez omezení

P. Příjmení a jméno Tým Liga H. Max Min Průměr
1. Tříska Jan[+6] Bowling Academy
Bowling Academy
Juniorská Extraliga sk. C
Finále juniorské extraligy
22 257 141 198,77
2. Gurgul Lukáš[+2] Xbowling Žižkov Finále juniorské extraligy 9 266 153 193,00
3. Kratochvíl Dominik[+4] Bowlingzone A
Bowlingzone A
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
30 239 112 187,47
4. Jelínek Lukáš[+8] Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
18 234 133 186,89
5. Demuth Filip[+2] Benedikt BC Most
Benedikt BC Most
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
30 235 126 183,60
6. Vlachovič Jakub[+2] Bowling Academy
Bowling Academy
Juniorská Extraliga sk. C
Finále juniorské extraligy
22 249 114 183,14
7. Liebich Tomáš[+8] Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
18 243 112 175,78
8. Vojtěchová Markéta[+12] Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
22 217 126 173,18
9. Rejč Libor[+6] Benedikt BC Most
Benedikt BC Most
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
26 231 129 173,15
10. Gurgul Lukáš[+2] Xbowling Žižkov Juniorská Extraliga sk. A 26 234 138 168,69
11. Salaquarda Tadeáš[+8] Bowling Academy
Bowling Academy
Juniorská Extraliga sk. C
Finále juniorské extraligy
27 227 109 168,37
12. Hojdarová Marie[+23] Obex BC Most
Benedikt BC Most
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
25 212 138 167,88
13. Valenta David[+4] Benedikt BC Most
Benedikt BC Most
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
31 237 111 166,58
14. Grunda Daniel[+8] Bowling Academy
Bowling Academy
Juniorská Extraliga sk. C
Finále juniorské extraligy
28 225 127 166,29
15. Jeníček Jan[+10] Benedikt BC Most
Benedikt BC Most
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
24 222 121 164,71
16. Mazalová Andrea[+18] Bowlingzone A
Bowlingzone A
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
30 234 113 162,37
17. Suchý Martin[+4] DDM Třemošná Finále juniorské extraligy 8 200 131 160,25
18. Suchý Martin[+4] DDM Třemošná Juniorská Extraliga sk. A 24 210 127 159,88
19. Míka Adam[+8] Bowlingjunior Plzeň
Bowlingjunior Plzeň
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
32 234 104 157,63
20. Mourek Tomáš[+6] DDM Třemošná
DDM Třemošná
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
23 236 117 156,39
21. Knap Miroslav ml.[+4] Tacl Team Letohrad
Tacl Team Letohrad
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
38 206 106 155,58
22. Vacík Matěj[+15] Bowlingjunior Plzeň
Bowlingjunior Plzeň
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
38 203 119 154,68
23. Krummerová Eliška[+18] Tacl Team Letohrad
Tacl Team Letohrad
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
39 247 114 154,67
24. Seidl Daniel[+6] Tacl Team Letohrad
Tacl Team Letohrad
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
27 199 101 152,70
25. Honomichlová Martina[+14] DDM Třemošná
DDM Třemošná
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
29 202 103 148,79
26. Babec Adam[+8] BC Rabbits Juniorská Extraliga sk. A 10 183 113 147,80
27. Valošek Tomáš[+8] Jadran FM
Jadran FM
Juniorská Extraliga sk. C
Finále juniorské extraligy
33 213 113 146,70
28. Hrazdírová Lucie[+18] Bowling Blansko Juniorská Extraliga sk. C 28 215 101 146,29
29. Budařová Pavlína[+10] Radava SC A
Radava SC A
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
31 194 97 145,03
30. Brož Dominik[+8] Bowlingzone B
Bowlingzone B
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
30 191 96 144,87
31. Strejcová Tereza[+14] Poděbradští Tygři Juniorská Extraliga sk. B 30 205 111 142,47
32. Brychová Eliška[+28] Bowlingzone A
Bowlingzone A
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
23 179 101 142,09
33. Mňačko Matyáš[+30] Radava SC A
Radava SC A
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
25 168 112 139,08
34. Hasoň Jiří[+10] Bowling Blansko Juniorská Extraliga sk. C 27 200 80 138,52
35. Timko Dominik[+8] Bowlingzone B
Bowlingzone B
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
9 169 100 137,44
36. Škrachová Marie[+12] TCM Bowland Juniorská Extraliga sk. C 28 182 95 135,96
37. Vondráček Šimon[+15] Bowlingzone A
Bowlingzone A
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
29 200 90 135,34
38. Weber Rudolf[+20] Obex BC Most Juniorská Extraliga sk. A 12 157 104 133,00
39. Mojka David[+30] BC Rabbits Juniorská Extraliga sk. A 10 170 98 132,30
40. Iwazawa Ema[+38] Radava SC A
Radava SC A
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
20 182 98 131,55
41. Nováková Iva[+16] Poděbradští Tygři Juniorská Extraliga sk. B 20 180 109 131,30
42. Kasalová Alžběta[+16] Bowlingjunior Plzeň
Bowlingjunior Plzeň
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
33 206 82 130,91
43. Zajíčková Natálie[+18] Obex BC Most Juniorská Extraliga sk. A 7 161 106 129,29
44. Nejezchleba Daniel[+30] Bowlingjunior Plzeň
Bowlingjunior Plzeň
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
8 169 105 129,25
45. Vais Patrik[+10] Bowling Blansko Juniorská Extraliga sk. C 11 148 100 128,82
46. Morys Angelina[+23] Jadran FM
Jadran FM
Juniorská Extraliga sk. C
Finále juniorské extraligy
7 180 95 128,71
47. Hais Petr[+4] Radava SC A
Radava SC A
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
17 159 82 128,53
48. Babec Tomáš[+35] BC Rabbits Juniorská Extraliga sk. A 10 177 110 128,10
49. Orságová Anna[+18] Jadran FM
Jadran FM
Juniorská Extraliga sk. C
Finále juniorské extraligy
31 172 83 127,29
50. Hojdar Josef[+8] Obex BC Most Juniorská Extraliga sk. A 17 194 75 127,06
51. Nemšáková Anna[+14] Tacl Team Letohrad
Tacl Team Letohrad
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
5 137 112 126,20
52. Morysová Veronika[+18] Jadran FM
Jadran FM
Juniorská Extraliga sk. C
Finále juniorské extraligy
32 182 85 125,69
53. Lavička Ondra[+10] DDM Třemošná
DDM Třemošná
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
14 174 93 125,00
54. Šoleová Petra[+16] Radava SC A
Radava SC A
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
24 168 66 123,96
55. Průša David[+25] Bowlingzone B
Bowlingzone B
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
36 174 79 123,72
56. Štěrba Michal[+4] Kamarádi Blansko Juniorská Extraliga sk. C 6 150 101 121,67
57. Reitar Jakub[+20] Bowlingjunior Plzeň
Bowlingjunior Plzeň
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
6 146 91 120,67
58. Jiránek Filip[+20] Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
2 136 102 119,00
59. Juráčková Mína[+23] Radava SC B Juniorská Extraliga sk. B 18 155 72 116,94
60. Spáčil Jan ml.[+20] Bowling Academy
Bowling Academy
Juniorská Extraliga sk. C
Finále juniorské extraligy
8 146 83 116,50
61. Bártová Šárka[+28] DDM Třemošná
DDM Třemošná
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
19 144 85 116,00
62. Blaha Lukáš[+15] Bowling Academy
Bowling Academy
Juniorská Extraliga sk. C
Finále juniorské extraligy
4 133 102 115,50
63. Vondráček Robin[+30] Bowlingzone B
Bowlingzone B
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
32 174 73 114,78
64. Prekop Ondřej[+20] Bowlingzone A
Bowlingzone A
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
5 120 105 114,00
65. Sekowski Roderick[+8] Radava SC B Juniorská Extraliga sk. B 26 154 79 111,04
66. Vais Pavel[+10] Kamarádi Blansko Juniorská Extraliga sk. C 5 122 86 110,40
67. Kopřiva Adam[+15] Bowling Blansko Juniorská Extraliga sk. C 18 142 68 106,67
68. Mareš Dominik[+8] Tacl Team Letohrad
Tacl Team Letohrad
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
8 121 87 104,13
69. Sekowská Frederika[+28] Radava SC B Juniorská Extraliga sk. B 26 141 66 101,81
70. Svobodová Ester[+33] TCM Bowland Juniorská Extraliga sk. C 28 130 65 101,79
71. Kučerová Natálie[+33] Bowlingzone B
Bowlingzone B
Juniorská Extraliga sk. B
Finále juniorské extraligy
10 138 75 101,20
72. Teame Christian[+35] Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
17 190 68 100,88
73. Hasoň Jaroslav[+25] Kamarádi Blansko Juniorská Extraliga sk. C 2 102 95 98,50
74. Heering Jim[+20] Poděbradští Tygři Juniorská Extraliga sk. B 30 137 64 97,83
75. Stojanov Jakub[+25] Kamarádi Blansko Juniorská Extraliga sk. C 22 118 63 97,77
76. Hasoň Jakub[+30] Kamarádi Blansko Juniorská Extraliga sk. C 25 124 70 94,96
77. Navrátil Marek ml.[+8] Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
3 111 74 90,00
78. Heering Sofie[+28] Poděbradští Tygři Juniorská Extraliga sk. B 10 127 64 89,40
79. Kičmer Vojtěch[+25] Jadran FM
Jadran FM
Juniorská Extraliga sk. C
Finále juniorské extraligy
8 101 47 86,25
80. Kopřiva Daniel[+30] Kamarádi Blansko Juniorská Extraliga sk. C 24 139 64 83,42
81. Vémolová Adéla[+18] TCM Bowland Juniorská Extraliga sk. C 27 123 53 81,56
82. Hádek Matylda[+33] Radava SC B Juniorská Extraliga sk. B 7 104 68 78,43
83. Sekowská Beatrica[+38] Radava SC B Juniorská Extraliga sk. B 13 126 37 75,46
84. Spáčil Josef[+35] TCM Bowland Juniorská Extraliga sk. C 1 62 62 62,00
85. Žáčková Pavla[+38] Xbowling Žižkov
Xbowling Žižkov
Juniorská Extraliga sk. A
Finále juniorské extraligy
2 71 50 60,50