1. hrací den - Pondělí 21. 9. 2020, 18:00, Xbowling Prosek, Xbowling Prosek

k. čas 1 - 2 3 - 4 5 - 6
1. 18:00 - 18:27 Xbowling Prosek Duo - Těsně Vedle MARPL BC19 - SMASH Cyklotron - Voko bere
2. 18:30 - 18:57 SMASH - Cyklotron Těsně Vedle - MARPL BC19 COPA Gold Team - Xbowling Prosek Duo
3. 19:00 - 19:27 MARPL BC19 - COPA Gold Team Cyklotron - Těsně Vedle Voko bere - SMASH
4. 19:30 - 19:57 Těsně Vedle - Voko bere COPA Gold Team - Cyklotron Xbowling Prosek Duo - MARPL BC19
5. 20:00 - 20:27 Cyklotron - Xbowling Prosek Duo Voko bere - COPA Gold Team SMASH - Těsně Vedle
6. 20:30 - 20:57 COPA Gold Team - SMASH Xbowling Prosek Duo - Voko bere MARPL BC19 - Cyklotron
7. 21:00 - 21:27 Voko bere - MARPL BC19 SMASH - Xbowling Prosek Duo Těsně Vedle - COPA Gold Team

3. hrací den - Pondělí 9. 11. 2020, 18:00, Xbowling Prosek, Xbowling Prosek

k. čas 1 - 2 3 - 4 5 - 6
1. 18:00 - 18:27 Cyklotron - Těsně Vedle Voko bere - SMASH MARPL BC19 - COPA Gold Team
2. 18:30 - 18:57 COPA Gold Team - Cyklotron Xbowling Prosek Duo - MARPL BC19 Těsně Vedle - Voko bere
3. 19:00 - 19:27 Voko bere - COPA Gold Team SMASH - Těsně Vedle Cyklotron - Xbowling Prosek Duo
4. 19:30 - 19:57 Xbowling Prosek Duo - Voko bere MARPL BC19 - Cyklotron COPA Gold Team - SMASH
5. 20:00 - 20:27 SMASH - Xbowling Prosek Duo Těsně Vedle - COPA Gold Team Voko bere - MARPL BC19
6. 20:30 - 20:57 MARPL BC19 - SMASH Cyklotron - Voko bere Xbowling Prosek Duo - Těsně Vedle
7. 21:00 - 21:27 Těsně Vedle - MARPL BC19 COPA Gold Team - Xbowling Prosek Duo SMASH - Cyklotron

4. hrací den - Pondělí 30. 11. 2020, 18:00, Xbowling Prosek, Xbowling Prosek

k. čas 1 - 2 3 - 4 5 - 6
1. 18:00 - 18:27 Cyklotron - COPA Gold Team MARPL BC19 - Xbowling Prosek Duo Voko bere - Těsně Vedle
2. 18:30 - 18:57 COPA Gold Team - Voko bere Těsně Vedle - SMASH Xbowling Prosek Duo - Cyklotron
3. 19:00 - 19:27 Voko bere - Xbowling Prosek Duo Cyklotron - MARPL BC19 SMASH - COPA Gold Team
4. 19:30 - 19:57 Xbowling Prosek Duo - SMASH COPA Gold Team - Těsně Vedle MARPL BC19 - Voko bere
5. 20:00 - 20:27 SMASH - MARPL BC19 Voko bere - Cyklotron Těsně Vedle - Xbowling Prosek Duo
6. 20:30 - 20:57 MARPL BC19 - Těsně Vedle Xbowling Prosek Duo - COPA Gold Team Cyklotron - SMASH
7. 21:00 - 21:27 Těsně Vedle - Cyklotron SMASH - Voko bere COPA Gold Team - MARPL BC19