27. února 2020

4. liga Xbowling Tišnov, 1. kolo

Xbowling Tišnov

​Do 4. ligy Tišnov vstoupil vítězně MARK IT ZERO!

4. ABL Tišnov byla druhou soutěží, která v centru Xbowling Tišnov odehrála svůj první hrací večer nové sezony. Výkonově velice vyrovnaná skupina slibuje parádní sportovní zápolení, a tak aktuálně nedokážeme odhadnout favorita soutěže. Vítězem prvního kola se stal tým MARK IT ZERO!, který se umístil na prvním místě tabulky se ziskem 19 bodů.

Jak je psáno výše, na špici tabulky se drží MARK IT ZERO! (19 b.). Druhé místo obsadil nováček soutěže Simpsonovi(y) (to Y protože tam hrají tři ženy! Chňa chňa) Tišnov (15 b.). Kartep (14 b.) uhrál třetí místo. Čtvrté místo patří Pacientům (13 b.). Všimněte si minimálních bodových rozdílů! Páté a šesté místo patří Kominíkům a Šamanům (oba týmy shodně 7 b.), kteří sice mají stejný bodový zisk, ale titěrný rozdíl ve skóre vzal za své…

Individuální statistiky jsou na tom jak? Hráčem kola byl Pavel Petrák (Kartep) s průměrem 181,20, a jako jediný získal všech pět bodů, takže celkem užitečnej člověk ten Pavel. Pavlův synátor Lukáš Petrák zahrál nejvyšší nához 215, o který se ale dělí s nejlepší hráčkou večera Eliškou Janečkovou (Simpsonovi/y Tišnov), která zahrála průměr 170,60. Nejvyšší průměr týmu zahrál MARK IT ZERO!, a to 487,80. Nejvyšší týmový nához patří děvčatům Simpsponovic, a to 552.

První kolo 4. ABL Tišnov je za námi. 2. HD je naplánovaný na 10. března v 18:30 zase u nás na centru Xbowling Tišnov. Budeme se na Vás těšit!