1. hrací den - Středa 31. 1. 2024, 18:00, Bowling Bar - Přímětice, Hlobeň Adam
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
1. |
18:00 - 18:27 |
Vémyslice |
- |
Bastards |
Venezuela |
- |
Okurka Ocean Team |
2. |
18:30 - 18:57 |
Sparkles |
- |
Pašáci |
Vémyslice |
- |
Venezuela |
3. |
19:00 - 19:27 |
Okurka Ocean Team |
- |
Sparkles |
Bastards |
- |
Pašáci |
4. |
19:30 - 19:57 |
Pašáci |
- |
Okurka Ocean Team |
Sparkles |
- |
Vémyslice |
5. |
20:00 - 20:27 |
Venezuela |
- |
Bastards |
Vémyslice |
- |
Pašáci |
6. |
20:30 - 20:57 |
Sparkles |
- |
Venezuela |
Okurka Ocean Team |
- |
Bastards |
7. |
21:00 - 21:27 |
Okurka Ocean Team |
- |
Vémyslice |
Pašáci |
- |
Venezuela |
8. |
21:30 - 21:57 |
Bastards |
- |
Sparkles |
|
|
|
2. hrací den - Středa 21. 2. 2024, 18:00, Bowling Bar - Přímětice, Hlobeň Adam
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
1. |
18:00 - 18:27 |
Bastards |
- |
Vémyslice |
Okurka Ocean Team |
- |
Venezuela |
2. |
18:30 - 18:57 |
Pašáci |
- |
Sparkles |
Venezuela |
- |
Vémyslice |
3. |
19:00 - 19:27 |
Sparkles |
- |
Okurka Ocean Team |
Pašáci |
- |
Bastards |
4. |
19:30 - 19:57 |
Okurka Ocean Team |
- |
Pašáci |
Vémyslice |
- |
Sparkles |
5. |
20:00 - 20:27 |
Bastards |
- |
Venezuela |
Pašáci |
- |
Vémyslice |
6. |
20:30 - 20:57 |
Venezuela |
- |
Sparkles |
Bastards |
- |
Okurka Ocean Team |
7. |
21:00 - 21:27 |
Vémyslice |
- |
Okurka Ocean Team |
Venezuela |
- |
Pašáci |
8. |
21:30 - 21:57 |
Sparkles |
- |
Bastards |
|
|
|
3. hrací den - Středa 13. 3. 2024, 18:00, Bowling Bar - Přímětice, Hlobeň Adam
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
1. |
18:00 - 18:27 |
Venezuela |
- |
Sparkles |
Vémyslice |
- |
Pašáci |
2. |
18:30 - 18:57 |
Bastards |
- |
Okurka Ocean Team |
Pašáci |
- |
Sparkles |
3. |
19:00 - 19:27 |
Okurka Ocean Team |
- |
Vémyslice |
Bastards |
- |
Venezuela |
4. |
19:30 - 19:57 |
Vémyslice |
- |
Bastards |
Sparkles |
- |
Okurka Ocean Team |
5. |
20:00 - 20:27 |
Venezuela |
- |
Pašáci |
Bastards |
- |
Sparkles |
6. |
20:30 - 20:57 |
Pašáci |
- |
Okurka Ocean Team |
Venezuela |
- |
Vémyslice |
7. |
21:00 - 21:27 |
Sparkles |
- |
Vémyslice |
Pašáci |
- |
Bastards |
8. |
21:30 - 21:57 |
Okurka Ocean Team |
- |
Venezuela |
|
|
|
4. hrací den - Středa 3. 4. 2024, 18:00, Bowling Bar - Přímětice, Hlobeň Adam
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
1. |
18:00 - 18:27 |
Sparkles |
- |
Venezuela |
Pašáci |
- |
Vémyslice |
2. |
18:30 - 18:57 |
Okurka Ocean Team |
- |
Bastards |
Sparkles |
- |
Pašáci |
3. |
19:00 - 19:27 |
Vémyslice |
- |
Okurka Ocean Team |
Venezuela |
- |
Bastards |
4. |
19:30 - 19:57 |
Bastards |
- |
Vémyslice |
Okurka Ocean Team |
- |
Sparkles |
5. |
20:00 - 20:27 |
Pašáci |
- |
Venezuela |
Sparkles |
- |
Bastards |
6. |
20:30 - 20:57 |
Okurka Ocean Team |
- |
Pašáci |
Vémyslice |
- |
Venezuela |
7. |
21:00 - 21:27 |
Vémyslice |
- |
Sparkles |
Bastards |
- |
Pašáci |
8. |
21:30 - 21:57 |
Venezuela |
- |
Okurka Ocean Team |
|
|
|
5. hrací den - Středa 24. 4. 2024, 18:00, Bowling Bar - Přímětice, Hlobeň Adam
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
1. |
18:00 - 18:27 |
Venezuela |
- |
Vémyslice |
Sparkles |
- |
Bastards |
2. |
18:30 - 18:57 |
Pašáci |
- |
Okurka Ocean Team |
Venezuela |
- |
Sparkles |
3. |
19:00 - 19:27 |
Bastards |
- |
Pašáci |
Vémyslice |
- |
Okurka Ocean Team |
4. |
19:30 - 19:57 |
Okurka Ocean Team |
- |
Bastards |
Pašáci |
- |
Venezuela |
5. |
20:00 - 20:27 |
Sparkles |
- |
Vémyslice |
Venezuela |
- |
Okurka Ocean Team |
6. |
20:30 - 20:57 |
Pašáci |
- |
Sparkles |
Bastards |
- |
Vémyslice |
7. |
21:00 - 21:27 |
Bastards |
- |
Venezuela |
Okurka Ocean Team |
- |
Sparkles |
8. |
21:30 - 21:57 |
Vémyslice |
- |
Pašáci |
|
|
|
6. hrací den - Středa 15. 5. 2024, 18:00, Bowling Bar - Přímětice, Hlobeň Adam
k. |
čas |
1 |
- |
2 |
3 |
- |
4 |
1. |
18:00 - 18:27 |
Vémyslice |
- |
Venezuela |
Bastards |
- |
Sparkles |
2. |
18:30 - 18:57 |
Okurka Ocean Team |
- |
Pašáci |
Sparkles |
- |
Venezuela |
3. |
19:00 - 19:27 |
Pašáci |
- |
Bastards |
Okurka Ocean Team |
- |
Vémyslice |
4. |
19:30 - 19:57 |
Bastards |
- |
Okurka Ocean Team |
Venezuela |
- |
Pašáci |
5. |
20:00 - 20:27 |
Vémyslice |
- |
Sparkles |
Okurka Ocean Team |
- |
Venezuela |
6. |
20:30 - 20:57 |
Sparkles |
- |
Pašáci |
Vémyslice |
- |
Bastards |
7. |
21:00 - 21:27 |
Venezuela |
- |
Bastards |
Sparkles |
- |
Okurka Ocean Team |
8. |
21:30 - 21:57 |
Pašáci |
- |
Vémyslice |
|
|
|